Imperion Game

saglasnost za primanje novih clanova

Share
    kokos

saglasnost za primanje novih clanova

Post  kokos on Mon Dec 14, 2009 12:35 am

ovde ce se postavljati imena onih koji cekaju na prijem u savez da bi trenutni clanovi saveza mogli da stave primedbu na prijem doticnih igraca ako su oni njihova farma ili iz nekog drugog razloga. rok za stavljanje veta na prijem je 48h od upisivanja imena kandidata. posle toga, nema ljutnje!
    Pirat
    Admin

Re: saglasnost za primanje novih clanova

Post  Pirat on Wed Dec 16, 2009 11:11 am

Tetrapana ceka na ulaz.Ako nema niko nista protiv uc ce danas.

Patt

Post  Patt on Wed Dec 16, 2009 3:15 pm

Da nije Tarapana??
    Pirat
    Admin

Post  Pirat on Wed Dec 16, 2009 8:23 pm

Patt wrote:Da nije Tarapana??
    Jeste moja greska(lapsus)
    Tetrabus

Post  Tetrabus on Sun Dec 20, 2009 7:21 am

srdjus је написао:

pozdrav...dali mogu da udjem kod vas u savez?registrovao sam se od prvog dana ali nisam igrao poceo sam da igram pre 4 dana i za 4 dana sam dobio 110 bodova napravio 20 malih transportera 3 reciklera 20 ubrizgivaca i 5 nanoseciva...imam dosta iskustva sa traviana..oko 2 god

Da li se neko protivi pošto smo ga farmali???????
    Tetrabus

Post  Tetrabus on Sun Dec 20, 2009 7:24 am

doni
    je takođe zainteresovan za ulazak!!!
    Pirat
    Admin

Post  Pirat on Sun Dec 20, 2009 12:25 pm

Tetrabus wrote:srdjus је написао:

pozdrav...dali mogu da udjem kod vas u savez?registrovao sam se od prvog dana ali nisam igrao poceo sam da igram pre 4 dana i za 4 dana sam dobio 110 bodova napravio 20 malih transportera 3 reciklera 20 ubrizgivaca i 5 nanoseciva...imam dosta iskustva sa traviana..oko 2 god

Mora jos da se razvije da bi mogao kod nas ima oko 200 a prosek saveza oko 600.
    Da ga primimo opasce na prosek za 100.
    Tako sam mu ja vec rekao il da pita u Brut@L-M.
    Ipak nam trebaju jaki igraci a ne farme.
    kokos

Post  kokos on Sun Dec 20, 2009 2:20 pm

Tetrabus wrote:srdjus је написао:

decko je moja farma
    Tetrabus

Post  Tetrabus on Sat Dec 26, 2009 11:53 am

Pošto dolazi sa odličnim preporukama igraču 3BEKC smo dali 10 dana da pokuša da se približi proseku kako bi bio primljen!
    Da li se neko protivi Question

Patt

Post  Patt on Sat Dec 26, 2009 1:22 pm

Ja bio mi je farma Smile.. Salim se, necu ga farmati, samo napred, ali ako se ne odrzis u savezu tesko tebi Laughing
    Pirat
    Admin

Post  Pirat on Thu Dec 31, 2009 1:09 pm

Iki7 u Brut@L-M ulazi,jel ima neko da ga farma ili nesto protiv?Nek kaze sada il nek zauvek cuti Razz

Patt

Post  Patt on Mon Jan 04, 2010 3:57 pm

Lalaith sa planete LalaithPrime usao u nas Brut@L-B savez a pre toga sam ga farmao, ne svaki dan jer je imao vojsku ali vazno je da jesam..
    Pirat
    Admin

Post  Pirat on Mon Jan 11, 2010 9:54 pm

igrac stoske hoce da pristupi primio sam ga al pa sam ga odmah zatim izbacio posto ga napada Patt.

Patt

Post  Patt on Mon Jan 11, 2010 10:20 pm

Taman sam hteo da se zalim, dokle vise moje farme da ulaze u savez.. Lik mi salje poruku danas da je online, zatim da smo u istom savezu ali nije bio ni jednom kada sam ga napao, a vojske nema nigde.. Sta ce nam takav igrac? Ako neko misli drugacije neka mi javi, necu ga napadati ali cista farma...
    Pirat
    Admin

Post  Pirat on Tue Jan 12, 2010 12:08 am

Ajmo dalje
    bracazemunci,joxy97,duxxl i ostala kompanija slabijih igraca iz Brut@-M sada bivseg hoce unutra vidim da ih neki napadaju.Sta kazete da sa njima radimo?

Patt

Post  Patt on Tue Jan 12, 2010 2:51 am

Pa sto se tice duxxl ako je ok igrac nek upadne, ja sam prvi do njega, farmao ga dok nije usao u B-m, ako ne udje u nas moj je i Boziji Wink

Patt

Post  Patt on Fri Jan 15, 2010 2:18 pm

Igrac stoske primljen u brutal go, iako je izbacen iz naseg glavnog jer je primljen dana kada sam poceo da ga farmam.. Sada necu prestati jer ne mogu ni oni sve otpatke da skupljaju...

P.S. Koristio sam edit opciju ali poruku nije prikazalo kao da sam je sada izmenio pa sam napisao novu da bi ljudi procitali..

EDIT:

Upravo mi se zalio, ja ne mogu vise da vodim rat oko toga da li ce moje farme prestati da ulaze u neka krila naseg saveza ili ne, pirat ga je lepo primio i izbacio jer mi je farma i sada su ga primili u neko drugo krilo.. Ako mi se neko bude zalio da prestanem da ga farmam izlazim iz saveza jer je sve postalo totalno neorganizovano...
    Pirat
    Admin

Post  Pirat on Sat Jan 16, 2010 7:55 pm

Patt wrote:Igrac stoske primljen u brutal go, iako je izbacen iz naseg glavnog jer je primljen dana kada sam poceo da ga farmam.. Sada necu prestati jer ne mogu ni oni sve otpatke da skupljaju...

P.S. Koristio sam edit opciju ali poruku nije prikazalo kao da sam je sada izmenio pa sam napisao novu da bi ljudi procitali..

EDIT:

Upravo mi se zalio, ja ne mogu vise da vodim rat oko toga da li ce moje farme prestati da ulaze u neka krila naseg saveza ili ne, pirat ga je lepo primio i izbacio jer mi je farma i sada su ga primili u neko drugo krilo.. Ako mi se neko bude zalio da prestanem da ga farmam izlazim iz saveza jer je sve postalo totalno neorganizovano...

Veruj mi,mi smo lepo organizovali sve a to sto savezi iz G1 primaju igrace iz G3 to je njihova neorganizovanost.Sobzirom da si se blagovremeno javio za zalbu na tebi je da odlucis dal ces ga napadati ili ne.
    Pirat
    Admin

Post  Pirat on Sun Jan 17, 2010 4:17 am

bracazemunci hoce unutra jel ima neko da ih napada?
    kundak

Post  kundak on Sun Jan 17, 2010 2:18 pm

Pirat wrote:bracazemunci hoce unutra jel ima neko da ih napada?

čovek me smarao pre deset dana da uđe kod nas u savez, pošto sam ga očistio a još je i izmišljao brut@l3, a pritom mu je slab pop
    bolje vidi da li oće kod nas mladennikolic 7/-2 on je u nekom savezu G2,znam da ima oko 50 delfija...
    Tetrabus

Post  Tetrabus on Sun Jan 17, 2010 2:47 pm

kundak wrote:

čovek me smarao pre deset dana da uđe kod nas u savez, pošto sam ga očistio a još je i izmišljao brut@l3, a pritom mu je slab pop
    bolje vidi da li oće kod nas mladennikolic 7/-2 on je u nekom savezu G2,znam da ima oko 50 delfija...

Taj se pojavio po izbacivanju špijuna i smarao me konstantno, ja nisam hteo da ga primim! Sumljao sam da mu je razlog za ulazak samo špijunaža, ali nemam čim da potvrdim moje reči!
    jocolor
    Pirat
    Admin

Post  Pirat on Sun Jan 17, 2010 8:09 pm

Tetrabus wrote:
    kundak wrote:

Taj se pojavio po izbacivanju špijuna i smarao me konstantno, ja nisam hteo da ga primim! Sumljao sam da mu je razlog za ulazak samo špijunaža, ali nemam čim da potvrdim moje reči!
    jocolor

Znaci off.Pa i meni se vec zahvaljivao i pre nego sto sam ga primio.heheheheh
    Tetrabus

Post  Tetrabus on Mon Jan 18, 2010 12:22 am

Igrači: Dill (pop-624), sasa55555 (pop-583), branko7171 (pop-508) i stoske (pop-1639)
    su potencijalni novi članovi lige! U pitanju je dogovor alijanse, kako bi se izbegli međusobni napadi i eliminisali wing, oko koga je bilo najviše nesporazuma! Od nas se traži da im prepustimo igrača Ozimandijas (pop-914) jer je lociran u G1, a nalazi se kod nas u ligi! Znam da oko stošketa postoje problemi! Ali hajde da čujem komentare i da ih uporedim sa njihovima, da ne bude da ja izmišljam razloge za ne primanje pojedinih članova!!!

Patt

Post  Patt on Mon Jan 18, 2010 2:35 am

Igrac Stoske je bio napadan od strane mene ali vec dva dana ga ne napadam jer je digao neke stitove i ne mogu da probijem tek tako plus sada i nemam vojsku, tako da slazem se da ga primite jer nam takav vec treba, ko moze da se odbrani uprkos napadima i igri...
    Tetrabus

Post  Tetrabus on Mon Jan 18, 2010 2:51 am

Dopuna!!!
    Iz Brut@L-B:
    stitch86 (pop-1329); SIRIUS (pop-880); BEKA (pop-821)
    Napomenuo bih da je BEKA bio kod nas ranije i izbačen zbog neaktivnosti!!

Sponsored content

Post  Sponsored content

Current date/time is Tue Sep 25, 2018 7:36 pm