Imperion Game

Napomena!!!

Share
    Pirat
    Admin

Napomena!!!

Post  Pirat on Tue Dec 08, 2009 8:33 pm

Dakle forum je javni i moze da pise ko hoce cak i oni koji nisu registrovani.Igracima koji nisu clanovi saveza zabranjeno je prijavljivanje na forum.U suprotnom bicu prinudjen pored bana njihve IP adrese i da se poigram malo sa njom.Dakle uzivajte! Razz

skembici

Pozdrav

Post  skembici on Sun Dec 27, 2009 10:04 pm

Odmah moram da se izvinem sto sam se registrovao. Hteo sam samo da vidim kakav vam je savez. Igrao sam jako dugo O-game, bio u prvih pedeset i onda batalio. Suvise mi je vremena oduzimalo. Ustajao sam u dva-tri sata nocu da bi rokao.
    Prijatelj mi je rekao da je ovo nesto slicno, registrovao sam se ali mi je nesto "mrsko" da se razvijam. Ono sto znam i sto je moja preporuka svima je da samo razvijate flotu, flotu i samo flotu. I naravno da farmate!!!! Mozda sam dosadan ali zelim svu mogucu srecu vasem savezu. Vidim da se slozni i samo tako nastavite!!! Puno pozdrava od Ilije...
    Pirat
    Admin

Re: Napomena!!!

Post  Pirat on Sun Dec 27, 2009 10:24 pm

skembici wrote:Odmah moram da se izvinem sto sam se registrovao. Hteo sam samo da vidim kakav vam je savez. Igrao sam jako dugo O-game, bio u prvih pedeset i onda batalio. Suvise mi je vremena oduzimalo. Ustajao sam u dva-tri sata nocu da bi rokao.
    Prijatelj mi je rekao da je ovo nesto slicno, registrovao sam se ali mi je nesto "mrsko" da se razvijam. Ono sto znam i sto je moja preporuka svima je da samo razvijate flotu, flotu i samo flotu. I naravno da farmate!!!! Mozda sam dosadan ali zelim svu mogucu srecu vasem savezu. Vidim da se slozni i samo tako nastavite!!! Puno pozdrava od Ilije...

Hvala,hvala Very Happy Very Happy

Sponsored content

Re: Napomena!!!

Post  Sponsored content

Current date/time is Tue Sep 25, 2018 8:36 pm